Futsal
Terminarz turnieju „UP Futsal Cup 2019”
Grupa A
1. BEZPIECZNIKI
2. WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
3. LEKKOATLECI
4. ETYCZNIE NIEMORALNI
Grupa B
1. POTOK MORDARKA
2. FC PO NALEWCE
3. PRACOWNICY UP
4. TKM JEDNOŚĆ
Grupa C
1. GEO TEAM
2. FC AMEBY
3. COCO JUMBO BIEDRONECZKI
4. AU PAIR AMERICA
I kolejka (09.04)
BEZPIECZNIKI – WKS 4:0 (2:0)
A. Ziarko, A. Bochniarz, M. Dendys 2x
LEKKOATLECI – ETYCZNIE NIEMORALNI 3:2 (2:1)
A. Grobelak 2x, D. Cherjan – T. Marczyński, K. Murawski
POTOK MORDARKA – FC PO NALEWCE 0:2 (0:1)
J. Latusek, Ł. Łukasik
PRACOWNICY UP – TKM JEDNOŚĆ 7:3 (4:1)
M. Karasiński 3x, P. Pastuszko 3x, K. Bryła – H. Pustuła 2x, P. Gąsior
II kolejka (16.04)
GEO TEAM – FC AMEBY 9:0 (6:0)
Ł. Litwin 4x, A. Traczyk 3x, M. Płonka, J. Kawecki
COCO JUMBO – AU PAIR AMERICA 2:0 (1:0)
D. Domagała, R. Ziemianek
BEZPIECZNIKI – LEKKOATLECI 2:1 (1:0)
H. Lopez, K. Mazur – A. Grobelak
WKS – ETYCZNIE NIEMORALNI 0:3 (0:0)
——- K. Murawski, T. Marczyński, D. Polański
III kolejka (25.04)
POTOK MORDARKA – PRACOWNICY UP 1:3 (0:1)
M. Szczeliniak – M. Karasiński 2x, P. Jastrzębski
FC PO NALEWCE – TKM JEDNOŚĆ 5:0 (2:0)
J. Majewski 2x, J. Latusek, Ł. Łukasik, K. Linkiewicz
GEO TEAM – COCO JUMBO 2:4 (2:0)
P. Nowakowski, samob. – F. Dudek 3x, R. Ziemianek
FC AMEBY – AU PAIR AMERIC 2:2 (1:0)
J. Sumera 2x – M. Jeziorczak, M. Chodacki
IV kolejka (07.05)
BEZPIECZNIKI – ETYCZNIE NIEMORALNI 2:1 (2:0)
K. Bielawski, M. Dendys – D. Polański
WKS – LEKKOATLECI 0:2 (0:0)
S. Słomiany, A. Grobelak
POTOK MORDARKA – TKM JEDNOŚĆ 8:1 (4:0)
G. Lis 2x, J. Paprocki 2x, A. Jankowski 2x, Ł. Łukawski, M. Ząbkowski – D. Wojtaszek
V KOLEJKA (14.05)
FC PO NALEWCE – PRACOWNICY UP 1:3 (0:1)
M. Michalec – M. Karasiński, P. Pastuszko, J. Mantorski
GEO TEAM – AU PAIR AMERICA 3:2 (0:1)
Ł. Litwin 2x, A. Traczyk – M. Chodacki, M. Czyż
FC AMEBY – COCO JUMBO 1:1 (0:0)
J. Sumera – F. Dudek
VI kolejka (21.05)
BEZPIECZNIKI – POTOK MORDARKA 5:1 (3:1)
H. Lopez 2x, A. Bochniarz, K. Mazur, M. Dendys – G. Lis
PRACOWNICY UP – ETYCZNIE NIEMORALNI 2:0 (1:0)
P. Pastuszko, R. Ślęczka
COCO JUMBO BIEDRONECZKI – LEKKOATLECI 2:1 (0:0)
W. Wanicki, F. Dudek – A. Grobelak
FC PO NALEWCE – GEO TEAM 2:2 (1:1) k.1:2
A. Kasprzyk, J. Majewski – Ł. Litwin, D. Biłos
VII kolejka (28.05)
I półfinał BEZPIECZNIKI – PRACOWNICY UP 2:1 (0:1)
H. Lopez, K. Mazur – J. Mantorski
II półfinał COCO JUMBO – GEO 7:5 (5:1)
A. Gruchała, F. Dudek 2x, D. Domagała, R. Ziemianek,
B. Kowalik, W. Wanicki – Ł. Litwin, A. Traczyk 2x, D. Biłos 2x
VIII kolejka (30.05)
Mecz o trzecie miejsce
PRACOWNICY UP – GEO TEAM 1:3 (0:2)
K. Bryła – Ł. Litwin, P. Nowakowski, D. Biłos
Wielki Finał
BEZPIECZNIKI – COCO JUMBO BIEDRONECZKI 3:2 (0:1)
O. Kowalczyk, H. Lopez, K. Mazur – F. Dudek
Wyniki:
Grupa A |
m. |
zw. |
re. |
po. |
br. |
pkt. |
|
1. |
BEZPIECZNIKI |
3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 |
9 |
2. |
LEKKOATLECI |
3 |
2 |
0 |
1 |
6:4 |
6 |
3. |
ETYCZNIE NIEMORALNI |
3 |
1 |
0 |
2 |
6:5 |
3 |
4. |
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ |
3 |
0 |
0 |
3 |
0:9 |
0 |
Grupa B |
m. |
zw. |
re. |
po. |
br. |
pkt. |
|
1. |
PRACOWNICY UP |
3 |
3 |
0 |
0 |
13:5 |
9 |
2. |
FC PO NALEWCE |
3 |
2 |
0 |
1 |
8:3 |
6 |
3. |
POTOK MORDARKA |
3 |
1 |
0 |
2 |
9:6 |
3 |
4. | TKM JEDNOŚĆ | 3 | 0 | 0 | 2 | 4:20 | 0 |
Grupa C |
m. |
zw. |
re. |
po. |
br. |
pkt. |
|
1. |
COCO JUMBO BIEDRONECZKI |
3 |
2 |
1 |
0 |
7:3 |
7 |
2. |
GEO TEAM |
3 |
2 |
0 |
1 |
14:6 |
6 |
3. |
FC AMEBY |
3 |
0 |
2 |
1 |
3:12 |
2 |
4. | AU PAIR AMERICA | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
STRZELCY:
9 goli – Ł. Litwin, F. Dudek
6 goli – M. Karasiński, A. Traczyk
5 goli – P. Pastuszko, A. Grobelak, H. Lopez
4 gole – M. Dendys, R. Ziemianek, K. Mazur, D. Biłos
3 gole – J. Sumera, J. Majewski, G. Lis,
2 gole – H. Pustuła, T. Marczyński, K. Murawski, J. Latusek,
Ł. Łukasik, D. Polański, A. Jankowski, J. Paprocki, M. Chodacki, A. Bochniarz, J. Mantorski,
W. Wanicki, D. Domagała, P. Nowakowski, K. Bryła
1 gol – P. Gąsior, D. Cherjan, A. Ziarko,
M. Płonka, J. Kawecki, M. Szczeliniak, P. Jastrzębski,
K. Linkiewicz, M. Jeziorczak, S. Słomiany, D. Wojtaszek,
K. Bielawski, Ł. Łukawski, M. Ząbkowski, M. Michalec, M. Czyż, A. Kasprzyk,
R. Ślęczka, B. Kowalik, A. Gruchała, O. Kowalczyk